Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A túlzott önkielégítés okozhat...

A túlzott önkielégítés okozhat impotenciát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elsőre nevetségesen hangzik a kérdés, de kérek mindenkit, hogy olvassa végig:


Hallottam olyasmit szakértőktől, hogy a túlzott önkielégítés káros. Nekem van valamiféle gyulladásom, ami egyaránt okoz csípő, viszkető, égető érzést a húgyövemben és fájdalmas, feszítő érzést a prosztatámban. Évek óta járok különböző urológusokhoz, és csak annyit tudtam meg, hogy nincs rá egyszerű magyarázat és gyógymód, ha az ember bekap egy ilyen fertőzést, akkor évekig szenved vele. Ezen túlmenően viszont nem vagyok benne biztos, hogy a gáttáji feszítő érzést a fertőzés okozza. Ha egyszer elélvezek, akkor, ha utána akarnék még egyszer önkielégíteni, akkor addigra már olyan erős ez a fájdalom, hogy egyszerűen nem bírom végigcsinálni. És hallottam már olyat rebesgetni, hogy aki ebben a korban (24 éves vagyok) túlterheli magát túl sok masztizással, az idő előtt impotens lesz. Ettől különösen félek, mivel még nem voltam nővel, és szörnyen rémisztő számomra a gondolat, hogy már azelőtt meghibásodjon a készülék, hogy kipróbálhatnám élesben.


Tud valaki valamit erről?


2016. okt. 30. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
igen
2016. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gombára szedtél gyógyszert?
2016. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szedtem. Honnan tudom, hogy ez a folymaat visszafordítható-e? És mit tehetek még az önkielégítés nyilvánvaló mérséklésén kívül?
2016. okt. 31. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Valószínűbb hogy a hosszan fenálló gyulladás okoz impotenciát. Ne hidd hogy egy ilyen gyulladás majd egyszer csak elmúlik magától. Folyamatosan károkat okoz odabenn. Akár életed végéig is tarthat és rosszabbodhat is.

Gondolom voltál urológusnál, vizeletből megállapitja van-e bakteriális fertőzés. Ha van ír antibiotikumot. Ha nincs szétteszi a kezét a legtöbbje. A gombát nehéz kimutatni férfiaknál, meg sem próbálják helyette hazaengednek a nagy semmivel vagy ajánlanak pár csodafüvet a drogériából ami csak annak jó aki gyártja.

Ha nincs baktérium kérd, hogy irjon fel gombára gyógyszert és szedd kb 3-4 hónapig akkor is 1 hónap után javulás van. És imádkozz hogy ez segítsen.

Mert ha nem akkor ez a megszívtad kategória, sokszor befészkeli magát valami a prosztatába amit kimutatni és kiirtani sem tudnak.

2016. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magyarán, ha nem gomba és nem baktérium, akkor főbelőhetem magam?
2016. okt. 31. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokan élnek mindenféle csúnya betegséggel és fájdalommal.

Még úgyis ragaszkodnak az élethez. Sokszor én sem értem miért.

Te meg úgy tűnik az írásod alapján, hogy meg sem próbálkoztál a gyógyulással. A kérdés is csak a masztiról van. Persze te dolgod. De furcsa.

2016. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem próbálkoztam a gyógyulással? Nem olvastad azt a mondatomat, hogy


"Évek óta járok különböző urológusokhoz..."


Szerinted miért mentem hozzájuk? Próbáltam én már mindent. Több antibiotikumkúra is volt, meg gyógykészítményeket is szedtem. Egyikük pedig azt tanácsolta, hogy minden nap igyak facsart répalevet, mert az is tisztít.

2016. nov. 1. 11:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt a mondatot tényleg átsiklottam , elnézést.

Tanácsoltam valamit (ami nem biztos hogy segít), innentől te dolgot mit kezdesz vele.

A répalémeg, füziketea meg hasonló baromságra írtam hogy időpocsékolás de ez ügyben is mindenki maga dönt. Meggyőzni nem akarok senkit.

2016. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy értesz-e hozzá. Mert aki tanácsolta a répalevet, az urológus volt. Értelemszerűen azt várom, hogy olyanok írjanak ide, akik hasonló cipőben járnak, és lehetőleg sikeresen megbirkóztak már ezzel.
2016. nov. 1. 23:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Marhaság! Neked inkább valamilyen fertőzésed van. A gát tájéki fájdalom szerintem prosztatára utal, vizsgáltasd ki magad.az impotenciát meg felejtsd el, pont hogy amiatt nem leszel az, mert használod.
2016. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!