Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem tövénél miért...

A péniszem tövénél miért erőssebb és hamarabb nő vissza a szőr mint körülötte? 14/F

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik részen erősebb? És mit értesz az alatt, hogy körülötte?
2016. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tudom mire gondolsz. A tövénél de már magán a farkadon... Igen ez nekem is feltűnt hogy erős. Én sokszor inkább csipesszel szedem mert szopásnál szar lehet hogy szúr és borostás. És így lassabban nő vissza. Ezt tudom ajánlani. Ha van kérdésed írj privátban

15/f

2016. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
minek borotváljátok?
2016. okt. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne borotválájátok le!Ha túl sok,dús a szőrzet akkor elég azt rövidebbre vágni olló segítségével és akkor legalább férfias lesz a látvány,kisfiúk csupaszok.
2016. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez most nem a teljes fanszőrzetet érinti. Csak maga a rúd töve és a farkon lévő szőr.

Itt szedem le mert ez nem a férfias része hogy maga a farok is szőrös. Természetesen körülötte én csak trimmelem, nem szedem le teljesen, szeretem ha férfias és hülyén is nézne ki csupaszon, főleg hogy a hascsíkom is erős és már a mellkasom is beindult a szőrösödésre...

Szóval most magán a "testen" lévő szőrről beszélünk

15/f /2. válaszoló/

2016. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem se teljesen csupasz :)
2016. nov. 2. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!