Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a péniszemen?

Mi lehet ez a péniszemen?

Figyelt kérdés
Két napja észrevettük a barátnőmmel hogy a péinszemen vn egy dudor megijedtem de ö nyugtatgatott... Utana tegnap este kinyomtuk és pattanás szerü fehér jött meg valami kemény tehát mintha pattanás lett volna akkor meggkonnyebültünk hogy nincs baj. most még kicsit piros dudor van rajta meg hosszu csíkban is. De nem fáj nyomásra meg semmi. Szerintetek mi lehet?
2016. okt. 31. 15:19
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. okt. 31. 15:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye nem rák vagy daganat?
2016. okt. 31. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy seb, mivel kinyomtad azt a pattanásszerű valamit, felsértetted a bőrt, és most besebesedett. Pár nap és elmúlik.
2016. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de miért ilyen piros körülötte és egy kicsitt arrébb hosszu csikba látszik ak épen is... ?
2016. okt. 31. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért piros körülötte mert egy picit begyulladt. Remélem fertőtlenítve lett a terület kinyomás előtt és kinyomás után is.
2016. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bekentem tonikkal fertötlentő és most cickafark teát forraltam pamacsra raktam miutan kihült és ráragasztottam állitolag az gyulladásgátló!
2016. okt. 31. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!