Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spermavizsgálatnál az 5 napos...

Spermavizsgálatnál az 5 napos önmegtartóztatás alatt magömlés?

Figyelt kérdés
Előfordulhat? ha igen akkor ez gondot jelent? Nem tapasztaltam csak azért kérdezem ha esetleg megtörténne ilyen akkor mi van?

#spermavizsgálat #ondóvizsgálat #Éjszakai megömlés
2016. nov. 1. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
3 nap is elegendő az 5 napot a biztonság kedvéért mondják. amúgy egy éjszakai magömlés közel nem tartalmaz annyi spermát mintha rendesen kicsapod. a százalékos sperma ,kerek sejt stb, motilitás úgy is mérték adó lesz. Fontos előtte amíg "gyűjtöd" ne piáljál,ne üljél bele a kád meleg vízbe.
2016. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Reggel viszem leadni. Reggel lesz meg az 5.nap kb 2 óra híján. Nem ittam az 5 nap alatt. Nekem azt mondták hogy 1 óra alatt le kell adni, ha esetleg túllépi kicsivel az gond? Oda érni oda érek, csak esetleg nem egyből szólítanak vagy valami oknál fogva. Itthon veszem le a mintát indulás előtt kb 06:10-kor. hétkor jelentkezek majd be az ablaknál az andrológián és utána szólítanak majd valamikor. szóval eléggé ki van számolva az 1 óra.
2016. nov. 1. 19:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve az eredményt vajon ott megkapom, tehát meg kell várnom míg elkészül, vagy vissza kell mennem majd valamikor érte? Sajnos ilyeneket elfelejtettem megkérdezni. Ingyenes spermavizsgálat nem önköltséges.
2016. nov. 1. 19:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Leadtam kb 1 óra 10 percre miután "levettem" a mintát. Nem volt gond. Orvos jelenleg szabadságon van, másfél hét múlva kell mennem az eredményért. Addig vajon lefagyasztják vagy nem az orvos értékeli ki? Illetve 1dl-es vizeletgyűjtő pohárba nem tűnt túl soknak a cucc, az nem gond hogy elég kevést adtam le?
2016. nov. 2. 08:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki se várt tőled fél deci ondót, nyugodj meg. 6 ml a max.
2016. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lefagyasztás nem lehet, mert károsodik az anyag. Lényegében azonnal vizsgálják az asszisztensek, orvos csak a kiértékeléshez kell az aláírásával. A dohányzás erősen rontja a minőséget, csak a spermiogenezis hosszú ideje miatt legalább 3 havi dohányzásmentesség után értékelhető egy "természetes" állapot (amikor már nem hatnak a mérgek).
2016. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Kicsivel több mint egy éve letettem a cigarettát. Herevisszér tágulatom van 10 éve, a bal herém tapintata másabb lett(puhább) illetve kicsit kisebb is, Illetve pár hónapja feketés elszíneződést tapasztalok a herezacskóm bal oldalán, mintha vér lenne, olyan mintha a herezacskómból átszivárogna a vér. Ezeket elmondtam az orvosnak, meg hogy esetleg nincs-e heresorvadás, megvizsgált, jó alaposan megtapogatta, azt mondta nincs a vér szerű folt meg nem a herezacskóból jön. Azt mondta bőrgyógyászatra menjek vele. Hát nem tudom hogy ez felületi vérzés lenne-e, nem hiszem.Meg az a furcsa hogy a bal oldalon jelentkezik,igaz párszor tapasztaltam a jobb oldalon is. De hiszek az orvosnak, kíváncsi leszek az eredményre. Azért majd egy UHnak örülnék hogy azon keresztül is megnézzék. Pénteken kell mennem az eredményért.
2016. nov. 7. 10:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Zöld kéz mindenkinek ment, első válaszolót nem tudom ki pontozta le.
2016. nov. 7. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak, menj el egy másik orvoshoz is. Én így kerültem el egy elég komoly műtétet. Több szem többet lát.
2016. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!