Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem merevedési állapotban...

Nekem merevedési állapotban nem húzódik hátra a fityma. (Egyébként mikor megmosom simán hátrajön, minden fájdalom nélkül) Kb 9 centi (a kukim).12 éves vagyok. Nem érett meg még eléggé, vagy fitymaszűkületem van? Kérlek, értelmes válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
Korom:12

2016. nov. 1. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi baj vele. Nekem ugyanilyen, leszamitva, hogy mar azert nagyobb, hiszen haromszor ennyi idos vagyok.
2016. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem szakértő válasz, szóval kérlek ne hurrogjatok le de szerintem nem fitymaszűkülem, még van ideje változni. Bár azt nem írtad le, hogy meddig húzódik.
2016. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha merev állapotban nem húzható a makk mögé (vagy csak fájdalommal), akkor szűkület. Ha hátrahúzható, de a fájdalom a fitymaféknél jelentkezik (a húgycső alatt ered és a hímvessző hasi oldalán tartja a fitymát), akkor a fék rövid. Ebben az életkorban még nyújtható mindkettő és elkerülhető az orvosi beavatkozás.
2016. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De magadnak hátra tudod húzni a kezeddel merevedéskor is?
2016. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha mereven kézzel hátra tudod húzni, akkor nincs fitymaszűkületed.
2016. nov. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom magamnak se,de kádban meleg vízben még tágítható?
2016. nov. 2. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Minden nap-vagy legalább minden másnap húzd hátra fürdéskor a fitymát, így szépen kitágul a fityma és az esetleg rövid fitymafék is megnyúlik.

Gondolom nem probléma ez ilyen korban-egy kellemes önkielégítés közben hasznosat is teszel magadnak :)

2016. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
43%

Szia!


Nekem is ez volt és csak halogattam most eljutottunk addig, hogy tegnap volt a műtétem, nem kell tőle félni tényleg semmi volt az egész 10perc érzéstelenítőt kapsz és ennyi, közben beszélnek hozzád szól a zene nyugi. Csak aztán jött a baki hazajöttünk ittvolt barátnőm is és hát a kutya rúgja meg de ágaskodott aminek ágaskodnia kell és kicsit szétnyílt és vérzett, de már azóta sokkal jobb tényleg kibírható! De mond el szüleidnek menjetek el urológushoz mi csak tanácsot tudunk adni segítséget nem tudunk nyújtani!

F/18

2016. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tarts szem előtt kérdező, amit levágnak, nem nő vissza. De még kicsi vagy, van időd tágítani.
2016. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb. ebben az életkorban indul növekedésnek a hormonok hatására, ki szokott tágulni a kisfiús előbőr is 1-2 év alatt. Ha 16 évesen is szűk, akkor viszont majd nézesd meg szakorvossal !
2016. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!