Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha gombas a peniszem, attol...

Ha gombas a peniszem, attol ossze mehet a meret? A masik kerdes meg hogy valahogy lehet peniszt novelni otthon?

Figyelt kérdés
Azert erdekel a penisz noveles mert olyan mintha nekem nagyobb lett volna,es most a hasznalhato felulet ha azt a par centit leszamoljuk mert ugye nem teljesen tovig dugjuk be vagy addig nem tudjuk,az 12-13 centi max,en ezt nagyon kicsinek erzem es nem orulok neki mert felek nem fogok tudni majd akkora oromet okozni a partnerunkek,ha valamit rosszul irtam(nem nyelvtanilag) akkor szoljatok es ertelmes valaszokat adjatok

#pénisz #pénisznövelés #limpes lompos #gombásodás kezelés
2016. nov. 3. 00:05
 1/9 anonim válasza:
45%
Távolíttassad el minél hamarabb a gombáidat,mert ha sokáig van a farkadon,###mostfigyelj: Teljesen eltűnhet!!! Ami még rosszabb,el is száradhat!
2016. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A brem?? Uhhh mar sok ideje olyan es nem tudom hogy mondjam el szuleimnek mert felre ertenek,de milyen karoskdasok lehetnek es hogyan pontosan?? Ez nagyon megilyeszt
2016. nov. 3. 00:14
 3/9 anonim válasza:
100%

"Keress kérdéseket hasonló témákban: limpes lompos, kicsi kuki, nagy kuki, pénisznövelés,"

Feldobtad a napom 😂😂😂😂😂

Ha te nem tudod a választ honnan tudod hogy gombás ? 😂

15/F

2016. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
40%
Leírta a kérdésében,hogy kezd összemenni.Gondolom onnan tudja,de ha nem megy vele orvoshoz,tényleg eltűnik teljesen...De nem hiszem,hogy megértette a kérdező.
2016. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem kezeled, akkor szép lassan elfog tűnni, sőt felmegy az agyadba is, és az is el fog tűnni... (vagy ott éhen hal)
2016. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Szerinted itt van agy, ami eltűnhet?

2016. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

azért írtam, hogy ott inkább éhen hal (a gomba) :D


5

2016. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

A nincsből nem tud táplálkozni.😃

2016. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a BIÓ f..z.

Kivűl retkes , belül gombás.

2016. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!