Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek gusztustalan ha...

Szerintetek gusztustalan ha nagyon sűrű, és erős a szőrzetem? 17F

Figyelt kérdés

Kb 14 éves korom óta borotválom magam, 2 naponta borotváltam a farkam körül, hasamnál azt a csíkot, és a hónaljam. Kb 1 hete borotváltam utoljára, és most vettem észre, h nagyon erős, és szőrös lett, és nagyon gyorsan nő a szőr. Olyan érzés amikor hozzáértek a szőrzethez, mintha valami "drótkefe"lenne...


Szerintetek mit csináljak?

Am az lehet a gond, hogy túl magas a tesztoszteron szintem...ez ellen lehet valamit tenni?


köszi

üdv 17F


2016. nov. 3. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gusztustalan, de ne is spekuláld be magadnak se azt hogy ez a magas tesztoszteron-szinted miatt van, de azt hogy valami bajod van, mikor nincs. Ez a természetes, ezt szokd meg! (Most ugyanis neked ez azért lehet furcsa, mert eddig borotváltad magad ezért neked az "lett a normális". Ha nem borotváltad volna magad, hidd el, ez lenne akkor a normális, és nem tetted volna fel ezt a kérdést!)

Egyébként meg hogy kinek milyen a teste, farka, szőrzete, az genetika, és nem borotválásfüggő.

2016. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gusztustalan, van amelyik lány így szereti, van amelyik úgy, de például a hasadon a csík az tuti minden csajnak bejon, az nagyon szexi.

Amúgy én rövidre vágom odalent, hogy ne legyen olyan hosszú, mert nem szeretem a kopaszt se, és a legtöbb lánynak is jó így, ha higiénikus. 17f

2016. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon dús mindenhol de nem borotválom igy sziktam meg nem zavar
2016. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!