Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől gyulladhatott újra be?

Mitől gyulladhatott újra be?

Figyelt kérdés

Pár hete, elkezdett viszketni, és égetni a makkom,rajta piros foltok jelentek meg, és még egy kicsit hámlani is, ráadásul be is gyulladt.

Vettem rá canestent, az elmulasztotta, és ránézésre teljesen eltűnt, 2-3 napja azonban mintha visszafertőződött volna, pedig ugyanúgy használom a krémet, ráadásul, a makkom még be is gyulladt.

Mi lehet ez?

Dokihoz nincs időm elmenni, de mit lehet tenni?

Használjak több canestent?



2016. nov. 3. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt az az alapkérdés, hogy hány éves vagy és élsz-e aktív nemi életet (merthogy fertőzés innen is eredhet).
2016. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16, és még nem voltam senkivel.
2016. nov. 3. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

"Dokihoz nincs időm elmenni"...

Hát, ha a farkad szépen elfertőződik, ami rá húzódik majd a szervezetedre, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy lesz e időd majd a kórházba befeküdni, mert a szervezeted annyira legyengül majd, hogy más választásod nem lesz sokkal inkább és önként MOST menj el, amíg nem kényszerből kell vinni!

2016. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a Canesten sok esetben csak tüneti kezelésre jó.

Kend be pár napon keresztül 2-3 csepp teafaolajjal, sokkal hatékonyabban írtja a gombát a Canesten.

2016. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, javítok:


a teafaolaj sokkal hatékonyabban írtja a gombát MINT a Canesten.

2016. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!