Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevízsérv műtétem lesz 2...

Axiom25 kérdése:

Herevízsérv műtétem lesz 2 hét mulva. Az orvosom nem fog altatni. Mennyire kellemetlen ez, és a lábadozási idő mennyi?

Figyelt kérdés

Ebben az évben, Januárban vettem észre, hogy növekszik a bal herém. Rettenetesen megijedtem. Az urulógus herevízsérvet állapított meg, viszont a bal vesémen egy 5cm-es daganat volt. Később kiderült rossz indulatú. Laparoszkopos eljárással eltávolította az egész bal vesét. Szóval ez a herevízsérv megmentett, mert semmi panaszom nem volt. Viszont most ez a műtét következik. Azt mondja, a veseműtéthez képest semmiség lesz. Viszont nem fogok aludni közben, szóval eléggé félek. Veseműtét előtt kaptam, fél bátorság tablettát. D7 volt rajt, gondolom dormicum. Lehet ilyet kérni?

Előre is köszönöm a választ.



2016. nov. 4. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nagy dolog. Varratszedés után 1-2 hét és minden oké lesz. Igaz nekem nem volt ilyen műtétem, de tudom, hogy a scrotumon (herezacskó) keresztül történik. Nekem hererákom volt és hasfalon keresztül csinálták és az is nagyjából helyreállt ennyi idő alatt.
2016. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
58%

MELXIK KÓRHÁZ?

Ha részlegesékonyY?

Szintén bal vese daganat-rosszindulataú tumor eltávolíás van az ugyanolyan hat

2016. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Légy szíves, ide is írjatok!!!

Köszi!


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

2023. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!