Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dr Molnár Sándor urológushoz...

Dr Molnár Sándor urológushoz járt már valaki Szegeden? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 16:30
 1/5 anonim válasza:
Mindenképp ajánlom, lelkiismeretes, és jól végzi a dolgát.
2017. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 secret. válasza:

Gondolom pénz beszél.....

Édesanyukám hozzá ment, súlyos vesekárosodással, fájdalmakkal.

Anya kért gyógyszert,(műtétre 1,5 hónapot kellett volna varni) az orvos ennyit mondott : "Magán az már nem segít...nem garantálom, hogy a műtétig nem történik semmi."

Kérdem én, ha tudta (!!!!!), hogy súlyos eset, miért engedte el, mikor tudta, hogy fájdalmai vannak? Miért nem csináltak azonnal valamit? Ennyit ér egy élet számára? Vagy mit jellett volna tenni? Odacsúsztatni 100 ezret csak, hogy csináljon valamit ??? Dühöm mérhetetlen!

4 napja, hogy a mentő elvitte és műtötték meg sürgősen...a műtét nem sikerült, mert amíg az az orvosnak számomra abszolút nem mondható ember elküldte anyukámat, súlyosbodott a helyzet.


Édesanyukám 4. napja fekszik az intenzíven, gépekre kötve...

Az életem tette tönkre... és, csak reménykedni tudok abban, hogy újra beszélhetek vele, hogy újra megsimogassa az arcom...51 éves, ezt nem szabadott volna engedni!

2018. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, remélem rendbejön és felgyógyul Anyukád!!
2018. júl. 23. 20:20
 4/5 secret. válasza:
Köszönöm ! Bízom a legjobbakban !
2018. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Voltam nála állami szakrendelésen, és hát... abszolút minősíthetetlen volt... előre köszönésre nem köszönt vissza, mindennel foglalkozott, csak a betegségemmel nem. Többször minősített annak kapcsán, hogy miért nem jöttem hamarabb (az egyébként egy napos) tüneteimmel.

Nyilván rossz napja volt valami miatt, ez látszott. Amikor szerettem volna felhívni rá a figyelmét, hogy ez mégsincs így rendben, akkor úgy beleállt az arcomba, mintha verekedni készülne :D Komolyan úgy éreztem magam, mintha egy kocsmában lennénk :DD

Az, hogy milyen orvos, nem derült ki számomra, mert kvázi nem működött orvosként... hiszen egy random antibiotikumot kiírni ugyan engedélyhez kötött, de különösebb szaktudást nem igényel. Egyéb vizsgálatokat nem végzett (holott kellett volna).

Ajánlani nem tudnám senkinek...

2020. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!