Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap bementem az SZTK-ba...

Tegnap bementem az SZTK-ba urológushoz időpontot kérni (recepcióra mentem) és hogy lehet hogy csak januárra kaptam? És ha addig hererákom lesz? (Mivel egy csomó van a herezacskómban) Van valami megoldás vagy várjak januárig? 16F

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos máshol is ez van.

Ha ennyire nem várhat a dolog, akkor menj magánorvoshoz.

2016. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a magánorvost.

Szerintem megér 15 000 forintot az egészséged!

Feltétlen jelezd a szüleidnek, akármilyen kellemetlennek is érzed a dolgot!

2016. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell magándoki, sürgösséggel beengednek azonnal, tesóm kb. ugyanennyi idősen ment csomó miatt, kapott időpontot, mint te, de 1 hét múlva elkezdett neki fájni visszament és azonnal beengedték, magyarul kamuzd azt a recepción, h fáj, de a dokinak ne, mert ő a tünetekből állapítja meg, h mi van, természetesen tesómnak sem hererákja volt, neked se az van.
2016. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kérj időpontot, mond hogy az urológiára szeretnél menni, kivárod a sorod és szerintem fogadnak, én is így tettem, igaz 3 órát vártam, de bejutaottam.
2016. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rendelési idő vége előtt menj oda kb. 1-1,5 órával, és mond hogy sürgős. Meg kell hogy vizsgáljanak. Ha nem vedd fel a kapcsolatot a betegjogi képviselővel.
2016. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudok olyan urológus magánrendelést ahol 3000 az ár, de 4-5 ezresből többet is. Nem kell várni.
2016. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!