Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leforráztam "ott", ez mennyire...

Leforráztam "ott", ez mennyire baj? És mi az ami jó rá?

Figyelt kérdés

Húgyúti fertőzéserm van, azt mondták jót tesz a meleg fürdő/zuhany. Szóval beálltam, beállítottam a vizet, mostam körbe vesetájékon, meg a péniszem, makkom, de egyszer csak valaki a wc-ben gondolom leengedte a wc-t és beforrósodott... Szóval pont 1-2 másodpercre leforrázta a makkom. Hideg vizet nem mertem rá engedni, mert ugye most ilyen betegségnél nem szabad, lehet ebből valami baj?

Hogy fáj-e nem tudom, mert amúgy is fáj.

16F



2016. nov. 5. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy fáj-e nem tudom, mert amúgy is fáj."


Jaj. :)

Jobbulást!

2016. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, szóval nem kell lehülyézni,ha nem jót írok, de szerintem nedvesíts be hideg vízzel egy (tiszta) rongyot és azzal hűtsd,még mielőtt nagyobb baj lenne :/
2016. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg egy életre! Ha bármilyen testrészed leforrázod, vagy megégeted a lehető leghamarabb le kell hűteni. Tehát most is le kellett volna azonnal hideg vízzel. Egyébként nem hiszem hogy komoly bajod lett.
2016. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A leány írta helyesen. Égésre hideget. De most megint nehogy átess a másik oldalra, és szárazjeget pakolj rá.
2016. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kend be körömvirág krémmel nekem az segitett
2016. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!