Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 10 perce leforráztam a lábfeje...

Alabástromezeregy kérdése:

10 perce leforráztam a lábfejem. Mit tegyek, mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Fáj,de bőröm szine nem változott. Ahogy leőntöttem, a kezemmel véletlenül végig húztam rajta, ìgy feljött a bőr. Egy nagy világos hólyag féleség van rajta, de nincs benne semmi, csak lejött a bőr. Vízben áztatom ..
2015. márc. 30. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Kèp?
2015. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem áztasd még.Van kitől segitséget kérj?
2015. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tudnék képet küldeni. Még egyedül vagyok, pár perc múlva jön apukám
2015. márc. 30. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Jeges hideg vizbe azonnal, aztan irany az orvos hogy adjon kenocsot es fajdalomcsillapito sprayt egesi serulesre
2015. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamo77db ***** válasza:
Fontos, hogy az égési sérüléseket hűteni kell. Ezért a lehető leghidegebb vízben áztasd a lábfejed. És hívj mentőt, az égési osztályon bekötnek, ellátnak majd. Talán még benn is kell maradni néhány napra a kötözés cseréje miatt és megfigyelésre. Van otthon valaki vagy teljesen egyedül vagy?
2015. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Várd meg szépen apukád,ő majd segiteni fog!Adigg próbáld minnél hidegebb vizben tartani.:)
2015. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja hívjon mentőt... Meg a rendőrséget-tűzoltóságot is. Esetleg írhatna emailt az ENSZ-nek, hogy mi történt és jöjjenek azonnal.
2015. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anyukám orvos. Ő azt mondta, hogy áztassam tovább. Majd lefújjuk oximed spray-vel és bekötözzük. De most nagyon fáj. Nem akarnak vinni sehova, mivel egy sebész azt mondta, hogy nem kell leszedni a bőrt. Köszönöm a gyors válaszokat!!
2015. márc. 30. 20:36
 9/10 anonim válasza:
jóbbulást!!!!
2015. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2015. márc. 31. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!