Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúként normális ez?

Fiúként normális ez?

Figyelt kérdés
Fiúként a melleim már elég rég óta meg vannak nőve,és néha azon gondolkodok,hogy melltartót kéne felvennem.Tudom eléggé fura,de kíváncsi lennék rá,hogy mennyire tartaná meg,legalább egy sportmelltartó,hogy ne látszódjon.Szülőknek nem akarom említeni,biztosan kiakadnának.Bármilyen értelmes tippet megköszönnék!
2016. nov. 13. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlsúlyos vagy?Mert nem mindegy,hogy malac csöcsöd van vagy netán hormonális a baj.
2016. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a sportmelltartó nagyon is jó ötlet, mert leszorítaná, szóval nem látszanak annyira, hogy "van melled". Viszont háziorvosodnak mindenképp mutasd meg, hogy van-e szükség valamilyen hormonvizsgálatra. Súlyfelesleged van? És ha igen, milyen mértékű? Ezt elég fontos lenne tudni a kérdés szempontjából.
2016. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Azt olvastam, hogy a nemi érés elején ez normális, mert még nem állt be a nemi hormonok egyensúlya, és az ellenkező neműekre jellemző hormonok termelődése is elindul ilyenkor. Sajnos nekem is volt ilyen. Most mondanám, hogy koplalj, és akkor eltűnik, mert a női mell is nagyrészt zsírszövet, és az anorexiás lányoknak is ezért tűnik el, de az a baj, hogy ha egyszer megnőttek, utána már mindig hajlamos leszel oda hízni, és egy életen át meg nem koplalhatsz, szóval szerintem érdemes lenne műtétileg eltávolíttatni. Tudom ez most ilyesztően hangzik, de utána sokkal jobb lesz, hogy túl leszel rajta. Szüleidnek csak annyit mondj, hogy orvoshoz akarsz menni, mert valami nem stimmel. Ha nagyon kérdezősködnek, akkor mondd, hogy mitha nőnének a melleid.
2016. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,túlsúlyos vagyok,jelenleg 16,kb.3-4 éve van már.Közrejátszik a túlsúly is,de tuti hogy a hormonok is bezavarnak,mivel a korombeli más túlsúlyos fiúnál nem láttam ilyesmit.Orvoshoz fordultam már ezzel,nemrég ultrahangon voltam,ott a doki csak zsírszöveteket látott,endokrinológiára nemsokára megyek.Igazából a probléma nem is a mell,hanem hogy megpróbálnám a melltartót,de nem merek senkinek se szólni,vagy egyedül bemenni egy üzletbe venni.
2016. nov. 13. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kiderülne úgyis,hogy hordod,pl.mosáskor.Anyukád lemér,felírja az adatokat és vesz neked egy sportmelltartót.A továbbiakat meg majd a doki megmondja.
2016. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem artana endokrinologiara kerni beutalot meg tobbet mozognod es sok zoldseget enni, sok vizet inni. Fogyokurazni ilyen idosen nem kell, inkabb csak arra figyelni, hogy a mozgas, elegendo vizbevitel meg legyen, illetve ne szemet kajakkal tomd magad. Mindennap egyel zoldsegeket.
2016. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mit eszel. Van, ami csöcsre rakja a hájat, van, ami máshova.

Szerintem fogyj le, és ha akkor sem tűnik el, akkor bizony hormon probléma.

2016. nov. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!