Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy teljesen átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy teljesen átlagos macis fiúként 3 levélre nem válaszoltak társkeresőn?

Figyelt kérdés
Új regisztrált fiú vagyok. 3 nő volt szimpatikus, bennük volt valami különleges szépség a többi sablon nő volt. Viszont ez a 3 nő ne írt vissza
2016. jan. 7. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyeneken fennakadni!
2016. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Átlagos külsővel ne is reménykedj abban, hogy valaha egy nő visszaír társkeresőn!
2016. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Lesz az még 30 ezer is :)


Aztán valami bányák ásza visszír, de ő is csak ilyen lekezelően, hogy "örülj hogy szóba állt veled"...

2016. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én szinte mindenkinek vissza szoktam írni, kivéve az idősebbeknek és a perverzeknek. De mivel itt normálisnak tűnsz, gondolom ilyen stílusú leveket írtál. Úgyhogy nem a te hibád! Mindig is voltak és lesznek ilyenek. Nők és férfiak között is! Fel a fejjel, meg fogod találni a megfelelő lányt! Sok sikert! :-) Ne add fel!
2016. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem rejtsd el a külsőd... Semmi kép, csak ha már beléd esett picit. Ez az egyetlen út.
2016. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Ennek a 3nak meg te voltál sablon. Ennyi!!
2016. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mért gondolod azt hogy az "átlagos macis külsőd" a legfőbb ok ami itt kiemelendő és biztos amiatt nem írnak vissza ezek a nők mert az én külsőm csak olyan "átlagos macis"?

Nyilván nem volt elég szellemes a levél amit írtál, arra nem gondolsz? Néha a nőknek kevesebbet jelent a külső annál, mint amekkora jelentősséget mi férfiak tulajdonítunk neki.

2016. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Az utolsóval egyetértek.

Nekem pl írt egy külsőleg nagyon helyes pasi h vajon illik rám az üvegpipelló. Na evel mi a fenét tudtam volna kezdeni. Ennek ellenére írtam neki h nem hinném. Írt h egy bunkó,felszines liba vagyok.

2016. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha hozzászokol.
2016. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én átlagos arccal, sportos testalkattal írtam több száz nőre, több, mint 2 év alatt, alig-alig válaszoltak, azt se sokáig.

Amúgy megsúgom, hogy társkeresőn 3x annyi férfi van, mint nő, beleértve a női kamuregeket is.

2016. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!