Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dr Szécskai Árpádnál volt...

Dr Szécskai Árpádnál volt valaki vizsgálaton Győrben, ha igen, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Andrológiai vizsgálatra gondolok. Köszönöm
2016. nov. 16. 19:04
 2/5 .IMI. válasza:
Jó szakember. Nekem segített.
2018. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés,de hátha valaki rákeres a dokira.Elsőre rendesnek tűnt,meghallgatott érdeklődött,de kiderült,hogy nem volt utánam beteg és ráért szórakozni kicsit.Szinte végig egy lényegtelen dologgal volt elfoglalva.A panaszaim viszont nem igazán érdekelték,hiába mondtam el többször is,hogy fájdalmaim vannak.Lehet,hogy férfiakkal rendes,de nőknek nagyon nem ajánlom,hogy hozzá menjenek.
2019. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, kissé szórakozott volt nálam is.

Anno én egy andrológiai vizsgálaton voltam nála lombikbébi program miatt. Igazából csak egy igazolás kellett tőle, azt megcsinálta.

2019. nov. 15. 07:39
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nemregiben jartam nala urologiai vizsgalaton, de 20 ezer Ft-ert csak beszelgetni volt hajlando. Egyaltalan nem foglalkozott a problemam megoldasaval, helyette a feluletes vizsgalatot kovetoen teljesen masrol beszelgetett, hogy teljen az ido. Gyogyszert egyaltalan nem volt hajlando felirni, igy a panaszaim is megmaradtak, sot fokozodtak. En ezzel csak egy felesleges kort tettem, nem tobbet. Mast kell keresnem, hogy a problemaim is megoldodjanak.
2022. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!