Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér pöttyök lettek a makkom...

Fehér pöttyök lettek a makkom alján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hétig voltam kórházban egy műtét miatt. Eléggé legyengültem és ugye a tisztálkodás sem volt ott az igazi. Most hazajöttem és azt vettem észre hogy a makkom alján kis fehér pöttyök vannak. Nem fáj, nem viszket. Mikor bekerültem két hete semmi ilyenem nem volt. Mik ezek? Utána néztem és minden jel arra utal hogy pearly penile papules. De eddig nem volt és 2 hét alatt jön elő? Van rá esély hogy eltűnjön?


2016. nov. 17. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valóban az amit mondasz, az nem betegség és nem okoz semmi problémát. Ezek csak faggyúmirigyek, nem hiszem, hogy eltűnnek.

Ha nem vagy biztos benne, menj orvoshoz, esetleg küldj képet.

2016. nov. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AwfulFLo ***** válasza:
Ez serdülőkorban normális,akkor a faggyú mirigyek megnőnek pár mm-re ,de pár hónap után már eltűnik. Abszolút ártalmatlan.
2016. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!