Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan nézki egy urólogiai...

Hogyan nézki egy urólogiai vizsgálat, hogyan tudok elmenni? 24f

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy nem érzem magam "teljesnek", és megakarom nézetni ,hogy minden okés e velem. A szexxel is vannak problémáim annyira nem kívánom meg ilyesmi...és jó lenne tudnom, hogy ez az egész hogyan is nézki esetleg tényleg tudnak megoldást nyújtani? Amúgy szerintem valami féle merevedési zavarom van :/ , és nem tudom kezelni magamtól.
2016. nov. 20. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem már 2 év halogatás után, most 28.ára van idopontom urológushoz...de nem tudom, hogy elmegzek e???
2016. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy nem veszíthetünk vele semmit...a nők is járnak nő gyógyászhoz. Nagyon kellemetlen lesz, de elmegyek szerintem főleg így, hogy folyamat jönnek a csajok-.- aztán néha azt sem tudom mivan.
2016. nov. 20. 18:09
 13/17 anonim ***** válasza:
hát jah...én is már kénytelen leszek...
2016. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
de keress olyan urológust, akinek a rendeloje megfelelo, szoval hogy a novér egy másik helységben van...mert az a norma, és nem hogy ott les mikozben vizsgál az orvos...és akinek van ultrahangja, nem hogy majd még máshová kell rohangálnod ultrahang viszgálatra..
2016. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Vény nélküli szereket felejtsétek el, semmit nem érnek, főleg a kétes eredetű távol-keleti szemét. Nekem simán felírták a viagrát mindenféle vizsgálat nélkül 23 éves koromban.
2016. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére minden oké a merevedésemmel, egyik spanom szenvedett vele. Én nem merevedési problémával kerestem olyan szakembert, akinél nem kellett szégyellnem magam és az én érdekeimet nézi, engem ő vizsgált meg, bár eleinte én is nagyon féltem, de nagyon jó tapasztalatokat szereztem nála, és minden évben hozzá megyek vissza teljes kontrollra.

A barátomat is hozzá ajánlottam be, eldönthette, hogy gyógyszert akar, vagy működő gyógyszermentes azaz bio módszert, mert úgy ajánlott lehetőségeket. Ő az utóbbit választotta, nagyon rühelli a gyógyszereket! Emellett el is beszélgettek, úgy néz ki most sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, és a két lába közt is oké minden.:)

2016. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

ok...akkor eldőlt:D elfogok azért menni :)


Köszönöm a válaszokat, sokat segített mindenki!

2016. nov. 20. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!