Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van köztetek, aki saját...

Van köztetek, aki saját elhatározásból metéltette körül magát, orvosi okok nélkül?

Figyelt kérdés

Meg vagytok elégedve az eredménnyel? Nem bántátok meg? Miért csináltattátok meg?

Lányok, ti mit gondoltok róla, ha egy pasi körülmetélteti magát?



2016. nov. 20. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem tetszik a metélt farok. Olyan természetellenes
2016. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Orvosi okokból. Előrelátóan. Tekintve, hogy nagyon sok embert érint a fitymaszűkület.


A fitymafék eltávolítás meg gyakorlatilag +1 cm-t jelentett.

2016. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen es nem bantam meg
2016. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg +1 cm ? Szuper, elgondolkozok rajta
2016. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Van és azóta is áldom a napot.
2016. nov. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem valami szép látvány.Nem is értem aki ok nélkül képes megvagdostatni magát ott,több hét sebesedésnek,kellemetlenségnek kitenni magát.
2016. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Igen, és teljesen megérte az a néhány nap kellemetlenség. Azóta is csak egyetlen dolgot bánok, hogy nem szántam rá magam hamarabb.


[link]

2016. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát tök robda Krisztiánka ezt nem mutogatnám tuti.Teljesen más a makk színe,az a rözsa szín tök eltér a pénisz színétől.Ronda.
2016. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
.Akinél nem indokolt orvosilag az nem teljesen oké hogy szétvagdostatja a legintimebb részét.4-6 hét gyógyulási idő,ezen felül több hónapnyi gyógyulási idő.Természet ellenes kinézete van,és barbár dolog.
2016. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
68%
Szerintem egy szuper dolog, mivel sok betegség megelőzhető,állítólag kényelmesebb és sokkal jobb a nemi aktus is, és a nők méhnyakrák kockázata is nagyon alacsony lesz ezáltal. Nem véletlenül ez az Isten Ábrahámmal kötött szövetségének jele. Isten tudja mi a legegészségesebb az embernek. Én csak bíztatnék mindenkit erre.
2017. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!