Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 fiú,61 kilóval,178 centivel...

19 fiú,61 kilóval,178 centivel. Én szeretem igy magam de egeszseges?

Figyelt kérdés

Rengeteget eszek, villanyszerelo vagyok, sok fizikai munkat vegzek. En maszok ki mindenhova, mindenre fel, mert megvan hozza az alkatom a kolegakhoz kepest, szeretem is igy magam.

Van egy kis apuhasam, de nem nagy hordo, nem vagyok vaskos de a sajat testsulyom ugy dobalom ahogy akarom

Igazabol anya nincs megelegedve a sulyommal szerinte sovany vagyok

Evek ota 63kilo korul (+-1) mozgok.. es tenyleg nem lehet azt mondani hogy keveset eszek


2016. nov. 23. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alkatilag ilyen vagy és az erőnléted is jó,akkor nincs ezzel semmi baj. Viszont nagyon vigyázz,mert ha már most "apuhasad" van,akkor később,ha hízol szintán a hasadra fog rakódni a pluszsúly és az nem egészséges! Próbálj meg vállra,karra,hátra,stb. erősíteni,hogy az elfogyasztott energia oda csoportosuljon izomban és ne a hasadra rakódjon zsír formájában!
2016. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van anyukádnak.178cm-hez még egy 10kg mehetne fel azért,minimum.Még egy nőnek is kevés ez a súly ilyen magassággal:). De persze te döntöd el.Írtad is,hogy jól érzed így magad.Az a lényeg.Azért kondizni eljárhatnál.Nem fog megártani. :)
2016. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VWXYZZS válasza:
Ha így érzed jól magad nem gond viszont magamból kiindulva nem sok izom lehet rajtad. Én 70 kilósan is nagyon vékony voltam és hasonló magas vagyok. Egészségtelennek nem mondanám, de minden bizonnyal biztosan nem eszel eleget. Mit jelent nálad a rengeteg?
2016. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát átlagos.. reggelire 2-3 szelet kenyér, kolbásszal stb vagy 3-4 tojásbol rantotta..

Ebed is leves meg pl 2 tanyer masodik..

Vacsorara rengeteget eszek bar aztmondjak nem egeszseges, de tobbet eszek mint reggelire, 5+ szelet kenyeret megbirok

Meg 2 fo etkezes kozt is eszek ha megehezek

De ha ugy van kaja amit szeretek, pl ma sulthurka, kolbasz, tortkrumpli akkor reggelire, ebedre vacsorara 2-2 tanyerral betolok meg még igyis eszek kozte ezt azt ha megkivanok valamit..

2016. nov. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!