Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudok elmenni a barátnőmmel!?

Nem tudok elmenni a barátnőmmel!?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel és iszonyatosan szerelmes vagyok belé. Vele is vesztettem el azóta is napi rendszerességgel csináljuk viszont nem tudtam még elélvezni. 3-4 órán keresztül csináljuk persze mindketten elfáradunk de én nem élvezek el. Ez miért lehet???

2016. nov. 27. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A férjem is így volt anno, mi is együtt vesztettük el a szüzességünket. :)

Nekünk 1,5 hónap alatt sikerült túllenni rajta.

Én úgy csináltam, hogy először kézzel/szájjal értem el nála az orgazmust, kezdetben ez sem ment. Magának igen, de ha én csináltam, nem tudott elmenni. Volt, hogy 1-1,5 óráig oráloztam neki, tök eredménytelenül. Aztán egyszer atam neki egy masszázst-péniszmasszázst, ami átment orálba, és végre elélvezett. Utána már 3-ból 2x sikerült elmennie, ha én csináltam. Végül mindig elment. Közben persze szexeltünk is, de eredménytelen volt.

Miután sikerült elmennie úgy, hogy kézzel vagy szájjal ingereltem, mindig befejztem neki a szexet így. Később szex előtt majdnem orgazmusig húztam, majd folytattuk szexszel. Végül kb. 1,5 hónap múlva sikerült elmenni, húúú, mennyire örültünk mindketten! :)

Utána néhányszor még előfordult ugyanez, mostanában is évente 1-2 alkalommal, de lényegében szinte teljesen megszűnt ez a probléma.

2016. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És 3-4 órán keresztül ne csináljátok, mert hülyeség. Nálunk "csak" olyan 1,5 órás menetek voltak, de igazából 30-45 perc után már nem élveztem és vártam, hogy vége legyen, ömlött róla a víz, hulla lett.

Semmi értelme, csináld, amíg igazán jólesik, utána kérd meg a barátnődet, hogy fejezze be neked kézzel/szájjal.

2016. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából mind a ketten élvezzük és mondta hogy nem banja sot tetszik neki hogy eddig csinaljuk. En folyamatosan kenyeztetem ujjal nyelvel o ezeket nagyon elvezi. Ő is szokott velem foglalkozni, de nem annyit hogy eleg legyen es valahogy ugy erzem nem is nagyon szeret peldaul a szajaval kenyeztetni.
2016. nov. 27. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele erről?
2016. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jogos! Beszéltél vele erről?

Ugyanezt neki ugyanígy el is mondtad, mint amit az imént itt te leírtál nekünk, kérdező?

2016. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondtam és azt mondta hogy majd igyekszik,de kipróbáltunk pár pozitúrát a mai nap is és szuper volt bár ő elment velem ellentétben, de úgy tűnik haladunk!:)
2016. nov. 28. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, kérd meg, hogy fejezze be kézzel, aztán szex ellőtt is felizgathat annyira, hogy majdnem elmenj már, ekkor váltsatok át szexre és össze fg jönni. :)
2016. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!