Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here visszértágulattal mentem...

Here visszértágulattal mentem dokihoz, tapintható, de azt mondta nem jelentős és nem kell műteni. Nézessem meg mással is, vagy van olyan akinek szintén ezt mondták?

Figyelt kérdés

Háziorvoshoz mentem, jó doki amúgy, de csak fekve vizsgált, amikor amúgy is visszahúzódik. Ülő vagy álló helyzetben viszont simán tapintható meg látható is. (here mérete normál)


Van még olyan, akinek erre azt mondták hogy ok? Vagy menjek el másik dokihoz is?


2016. nov. 27. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha fekve vizsgált csak, akkor nem tudom mit akart vizsgálni rajtad, a herevisszeret fekve nemigazán lehet kitapintani! Persze hogy nézesd meg mással is mert ez így nincs jól a visszeret meg előbb-utóbb úgyis műteni kell!
2016. nov. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak, menj el urológushoz! De nem kizárt, hogy az urológián is azt mondják majd, hogy még nem indokolt a műtét.
2016. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben kell a herevisszeret műteni.A bátyámnak urológus állapított meg enyhe visszért,azt sem kell kezelni.



Az tuti én biztos nem a házi dokimhoz mentem volna.Neki nem mutogatnám.Erre ott van az urológus,anyud rákszűrését sem a házi doki csinálja,nem oda járnak a nők se

2016. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!