Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hajlik oldalra a péniszem?

Szaabi kérdése:

Miért hajlik oldalra a péniszem?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon sokszor előjön ez a kérdés ebben a témában,vagy ehhez hasonló kérdések,de nekem most elég fontos lenne ezt megtudakolnom.

Szóval én már egy jó ideje észrevettem,hogy a péniszem oldalra hajlik.Mostanra már elég látványosan,már kutakodtam az interneten,hogy miért lehet ez stb.,illetve már itt ezen az oldalon is kerestem ehhez hasonló eseteket,de értelmes választ nem találtam.Nyugalmi állapotban semmi különöset nem lehet észrevenni rajta,de miután egyre jobban "feláll" tisztán kezd látszani,hogy először jobbra majd a péniszem vége felé már balra 'kanyarodik'.Az lenne a kérdésem,hogy ez később okozhat-e gondot mind a meni életben,mint gyerekvállalásban? 15/F



2016. nov. 28. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Okozhat bizony, csak azonos irányba görbülő hüvelyű nővel fogsz tudni nemi életet élni. Menj el a háziorzosodhoz, ő meg tudja mondani, kell-e műteni.
2016. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Körülbelül egy 8 hónapja volt az iskolában ilyen vizsgálat,ott bekellett feküdni és megnézték,de akkor nem mondtak semmi különöset rá.Igaz nyugalmi állapotban nézték.

Mondjuk a nadrág mindig bal oldalra nyomja el,ez is lehet akár egy probléma?

2016. nov. 28. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nagyon sok pasinak görbül valamerre a pénisze. Amíg nem kóros az elváltozás, addig nincs vele gond és nem fog gondot okozni. Az enyém is görbül balra kicsit, de ennek semmi hátrányát nem érzem. Ne aggódj. Ha gondolod küldj képet és mondok róla véleményt.

22/F

2016. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melegszik a helyzet...
2016. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!