Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves vagyok, és kicsit...

14 éves vagyok, és kicsit aggódok. Szerintem eléggé kicsi a péniszem, mert mereven csak 8.5 cm hosszú. Fog még nőni? Normális ez? Lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elég kicsi MOST! Igen nagyon valószínű hogy fog még nőni.
2013. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2013. jan. 19. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
20 centire már nem fog megnőni, az biztos, ha eddig nem nőtt meg, de jó eséllyel még már cm-t nőhet.
2013. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*pár
2013. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kicsi ez a korodhoz képest,még akkor sem ha ezt páran úgy itélik meg.Hisz alkatilag is lehetsz még alacsony is,ami annyit jelen hogy a növekedésed ezután indul be

Csak a pánikot keltik benned alaptalanul .Valóban nem lesz neked 20,de nem is szeretnél akkorát.Majd azzal fogsz megelégedni amekkora lesz neked.A lényeg hogy örömöt tudjál szerezni vele másoknak és magadnak .Ez így normális,még nől is,ezért változni is fog .

2013. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!