Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gáz ha kicsinek tűnik a...

Az gáz ha kicsinek tűnik a csomag a boxerbe?

Figyelt kérdés
17 vagyok és azt vettem észre ha felhúzom a boxert akkor mint ha eltűnne a farkam benne és olyan vagyok ha ránézek mint egy deszka és semmi kitüremkedés, pedig nincsen baj a méretemmel. Bezzeg az osztályba mindenkinek így látszik a boxerba olyan a kitüremkedés mint ha egy alma lenne ott. Most fogunk menni az osztállyal úszni és jönnek a csajok is és nem akarok előttük beégni hogy ha a uszis boxerba nem fog látszani semmi (tesi tanár mondta ilyen be úszhatunk csak nem turi a bermudát) nem akarom hogy ott a cikizennek hogy nincs ott semmi.

2016. nov. 30. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányok nem azt fogják nézni.
2016. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senkinek sem látszik annyira, amúgy meg nem gáz, nem lehet mindenkinek 25 cm 17f
2016. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen

17/f

2016. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fecskét, abban látszik a csomag rendesen!
2016. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy felizgulva, nyilván nem látszik annyira, ugyanis a hímvessző nagyon kicsi tud lenni ernyedt állapotban. Hideg vízben még inkább összemegy, szóval nem igazán tudsz mit tenni. Egyébként jobb, ha tudod, hogy Magy farokkal iszonyat fájdalmat lehet okozni egy lánynak, szóval nem a méret a lényeg. Egyébként is az cikibb, amikor úszás alatt áll, mint a cövek.

20L

2016. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!