Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiírt kismamák hogy...

Májusra kiírt kismamák hogy vagytok? Mit vettetek már meg a kicsinek?

Figyelt kérdés

Összekészítettétek már a kórházi csomagot?


Nekem még első baba lesz, május 5-re vagyok kiírva.



2016. márc. 2. 07:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsi 3 az 1 ben concord neo travel,rezgős ,zenélős pihenőszéket,bababútort,avent cumisüveget 3 at ,digitális párásítót,3 pokrócot ,vékony ,közepes,ágynemű szett 4 db es 2 szer,2 hálózsákot,4 matrac huzat,kis kád,éjjeli fény,körforgó,Falra rakható nevéből betűk,világítós kép,kézláb új lenyomat gipsz keret,sterilizáló, Milumil tápszer HA Start 600g készítettem netán nem tudnánk szopizni vagy nincs tejcsi,baba kozmetikumok bio bio baby,bübchen,baba olaj,alkohol a köldökre,streill vatta, pelenka pampers premium care,porszívó orrszívó,körömvágó olló szett,fésűcske,vízi hőmérő,szoba hőmérő,pelenkázó pléd extre nagyot vettem fél keményet,textil pelenka 20 db ,body 25 db 56,62 méretek ,kocsi kabát 3 db 56,62, rugdalódzó 20 db ,56,62 ,zoknicska 6 pár,kezecskéjére ne karcolja magát 2 pár,vékony sapika 5 db, 2 db közepes, 2 db modern típusú pólya,kis ágyba matrac,6 db cumi több fajta,kifogó 3 db ,digitális és hagyományos lázmérő,nagyjából ennyi .Már elkezdtem pakolni eddig egy nagy bőrönd van tele de még pakolok mindig akad valami új így gondolkoztam a babakocsihoz ami van táska még abba is bepakolok pár cuccot.Viszek mellszívót 2 cumit a babának ,nem szeretném ha használt cumisüveget adnának a szájába szóval mindenre felkészülünk magán szobában leszünk így lesz bőven hely.
2016. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szia, ma léptem a 28. hétbe, május 19et írt az utolsó uh, a héten költözünk, totál káosz minden, semmi nincs még meg, azaz mivel 2. baba van egy-két holmi ami jó lesz.

:)

2016. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap leszek 28 hetes. Május 26-ra vagyok kiírva. Második baba, úgyhogy nem nagyon kell már vásárolni neki. Ráadásul azonos neműek:-)
2016. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszi szépen a részletes leírást :) Alaposan felkészültél már. Nekem is megvan már majdnem minden, de babakocsit még nem vettem. Elég sokféle van, még nem sikerült megtalálni azt, ami praktikus is, és megfizethető is. :)


Második válaszoló: A költözés az totál káosz lehet :D Én tuti idegbajt kaptam volna. Így is elég volt a babaszobát felújítani mielőtt berendezzük, volt sok macera vele.


Második, Harmadik válaszoló: Hát második babánál biztos van pár használható dolog, főleg ha azonos neműek lesznek.


Kisfiú vagy kislány lesz? :)

2016. márc. 3. 06:58
 5/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok tegnap délután megérkezett a pelenkára csíptethető légzésfigyelő suzana hero .Azért írom meg,hogy meg kérdezzem ti milyet használtok ? Milyenek a tapasztalatok ?
2016. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Arról még nem hallottam semmit eddig, nekem Angel Care-es kétlapos légzésfigyelőm van. Mások szerint, ha ennek megfelelően van beállítva az érzékenysége, akkor nagyon jó szolgálatot tesz.
2016. márc. 3. 12:59
 7/26 anonim ***** válasza:
Én màjus végére vagyok kiìrva. Nem kell vennünk semmit, mert màr a 8. baba lesz, mindene megvan. Elég jól bìrom, de azért vàrjuk màr! :-)
2016. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem nagyjàból minden készen áll a kistesónak, csak kiegészítettem a kelengyét, mert ő is fiú lesz. A kórházi csomagok is kész vannak kb. csak nincsenek még táskában és pl.törölközők, papucs nincs bedobva. Pelenkázók, bölcső minden felállítva, rucik elővévéve kb.8 hós korig kimosva, bedobozolva:-)

Ég a gyomrom, ez most a legfőbb nehézségem, amúgy jól vagyok. 30 hetes vagyok, május 14 a terminus.

Ti mennyit híztatok eddig?

Nektek van gyomorégés, hátfájás bármi?

2016. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8. baba???? De úgy érted h a családban, nem mindet te szülted ugye?
2016. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Én május 5-re várom a babát, ez a 32. hét.

A gyomorégéssel én is sokat szenvedek, minden koelőjön, bármit is próbálok enni.


A hát és derékfájás is előjön, de csak ha sokat ülök. Olyankor kicsit sétálni szoktam, meg ha van lehetőségem, akkor lefekszem egy picit. Elég hamar enyhülni szokott :)


Eddig 13 kiló ment fel, 50 kilóval kezdtem a terhességet.


Itthon már minden megvan a babának, a kórházi csomagot viszont még most kezdem majd el összerakni. Egyre inkább izgulok, hogy nem felejtek -e el valami fontosat.

2016. márc. 7. 07:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!