Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell óránként vizelni...

Kerdeznek17 kérdése:

Miért kell óránként vizelni járjak?

Figyelt kérdés
Üdv! Amikor iskolába vagyok óránként el kell menjek wc re.Részletezve: Egy freewayes üvegből szoktam magamba táplálni a vizet, reggel szoktam megtölteni ( fél literes ), majd ha a suliba kiürül feltöltöm csapvízzel. Az egészben az a legfurcsább, hogy úgy tűnik, mintha sokkal többet vizelnék, mint amit megittam. Általában kissebb víztartalmú ételeket szoktam fogyasztani (pogácsa, párizsis zsemle, balaton szelet, virsli) szóval ezek nem fokozzák a víztartalmat. A legszörnyűbb az hogy ha nem megyek el szenedések árán tudom visszatartani, hosszabb benntartás esetén ideges leszek és beszólok a Kacznak. Amikor ott vagyok a wc ben szinte minden szünetben találkozok egy gyerekkel, aki úgy néz ki mint az egyik osztálytársam, ő is hasonló gondokkal küzdhet. A multkor fel akartam venni ahogy kijün a helyiségből, 5 percig kameráztam a piszoárt és nem jött (mármint a szabi) később kijött. Mondjuk lehet hogy maszturbált vagy hasonló, de azt nem hiszem hogy eddig eltart, főleg minden szünetben. Még egy tanárral is szoktam bent találkozni, ő mindig morcosan néz, alapból ráncos a haragudós izma, ő pedig nem szokott kezetmosni. Szerintetek mit tegyek a problémámmal? A szabinak vajon mi lehet a problémája? Hogyan tudnám rávenni azt a tanárt, hogy mosson kezet?
2016. nov. 30. 22:32
 1/1 anonim válasza:

Sokat iszol = sokat vizelsz

Napi 8l a normális, én is sokat iszok kb 1 óra/1 liter és egy kicsivel mindig több jön kifelé (az ételek miatt, veséd így működik nem tudsz ellene tenni).

Nem ismerjük azt a szabi nevű illetőt így nem tudjuk mi a problémája.

A tanárhoz meg nem tudok mit hozzáfűzni, de van az a megérzésem hogy jobb ennyiben hagyni a dolgot vele.

2016. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!