Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora lesz a péniszem?...

Mekkora lesz a péniszem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igen Jól látod megint egy péniszes kérdés.És igen elolvastam szinte az összeset gykn.1 hónap múlva 15 éves leszek (most 14) 192 cm magas vagyok jelenleg 83kg. A péniszem 16-16,5 cm mereven és 4-4,1 cm vastag lankadtan nem mértem de vérpénisz bár ez nem sokat számít.Annyit tudok hogy apám nem volt nagy méretekkel megáldva de ő csak 183cm magas.Orálban többször volt már részem és nem egy lánnyal.Rendes aktus egy viszonylag tapasztalatlan lánnyal volt aki mellesleg nagyon alacsony is volt.Hangom 5. óta mély fél éve borotválkozok és elég szőrös vagyok.Aktívan focizok Győrbe (sose tusolok az öltözőbe XDD)Szóval amire kíváncsi lennék az adatok ismertetése után :D

-Fog e még nőni a péniszem? mert eléggé furcsa látvány így

-Mi lesz ha esetleg egy magasabb lánnyal kezdek?(olvastam hogy a magasság és a hüvelyméret nem arányos de érdekel)

-Mi lesz ha egy tapasztalt lánnyal kezdek?(Most kerültem be vegyes koleszbe és hát vannak végzős lányok akik kinéztek maguknak)

-Szűz lánynak elég e?

UI.:Neten meg haveroktól is azt hallani hogy 18 alatt semmire nem jó.Nekem nincs ezt otthon kivel megbeszélnem szóval kérek részletes regényeket és segítséget mihamarabb:D nagyon foglalkoztat a dolog.



2016. dec. 4. 18:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
89%

Mivel, ahogyan leírtad, korán elkezdtél serdülni és Apukádat is lehagytad már a magasságodban, ezért szerintem már nem nagyon fog nőni.

Egy lány magassága és hüvelymérete nincs összefüggésben egymással. Voltam együtt 155 és 170 centis csajjal is de nem volt különbség.

Ha tapasztaltabb lánnyal kezdesz próbálj meg tanulni tőle :P

Az átlag 12-16 úgyhogy jó, sőt valakiknek már fájhat is ha tövig nyomod.

Nehogy elhiggy már ilyen 18 centis sz@rságokat.... csak kamu

2016. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lehet csak engem foglalkoztat ennyire.De olyan hihetetlennek hangzik hogy egy tapasztalt lánynak is örömet tud okozni ekkora
2016. dec. 4. 20:22
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem a pénisz okozza az örömet, hanem az EMBER, akihez hozzá van nőve.
2016. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
ha koleszos vagy, ott se látod másokét, ha öltözőben nem tusolsz... elég furcsa:D
2016. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A koleszos szobák elrendezésébe részletesen nem mennék bele xD de 2 szobához egy fürdőszoba tartozik ;)
2016. dec. 6. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!