Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal here golyom kisebb a...

A bal here golyom kisebb a jobbnál ez baj? 12/F

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az emberi test nem szimetrikus. No problem.
2010. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a jobb, lehet hogy azzal gond van irány a háziorvos vagy az urológus DE KOMOLYAN!!!!
2010. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nincsen semmi gond a heréiddel, nekem a bal nagyobb.
2010. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam
2010. máj. 2. 11:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Tenyleg nincs gond, ez mindenkinel igy van, hogy kenyelmesen tudjon ulni, es ne nyomja egyik a masikat:)
2010. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

1. Még fejlődésban van.

2. Szinte senkinek sem egyenlőek.

3. Úgy tudom, sokaknak az egyik feljebb van mint a másik, de csak fél centikkel, azért tűnik kisebbnek.

De amúgy akkor lenne sztem gond ha fájna.

2010. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A nőknek a mellük sem egyforma! Az egyik mindenkinél kisebb -illetve nagyobb- ...!!! :)

(Na persze, ha nem műcici.) :D

De valóban: a testünk abszolút nem szimmetrikus.

És ha a neten keresel képeket a férfi nemi szervekről, beírod, hogy pénisz, akkor is tisztán látható, hogy a heregolyók SENKINÉL SEM EGYFORMA nagyságúak.

Szóval ne aggódj emiatt! :)

2010. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jobb ha elmégy orvoshoz megnézetni mert ebből gyulladás is lehet és hát az nem lesz vmi kellemes.
2010. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 potyike ***** válasza:
testünk nem szimmetrikus,nem egyforma a szemünk,a kezünk,a lábunk,a szánk két oldala,stb.Meglepődnél,ha a fotón az arcod egyik oldalát a másik tükörképével helyettesítenék,nem ismetnél magadra.Miért lenne a két heréd egyforma?Semmi baj,ez a természetes,az egyik oldal nagyobb és a herezacsi is lógósabb.
2010. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Chuck Norrisnak mindkét heréje nagyobb a másiknál!! xD Amúgy tényleg nincs vele semmi gáz!
2010. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!