Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal here golyom kisebb a...

A bal here golyom kisebb a jobbnál ez baj? 12/F

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De majd ha begyullad ne az legyen, hogy én megmondtam. Amikor gyulladt herével fordul az ember az orvoshoz már rögtön nemsokkal felmerül a kérdés az orvos részéről, hogy a herék mindig egyformák voltak? Az egyik kisebb volt a másiknál vagy esetleg nagyobb. Aki szerint ez természetes az egy idióta barom mivel ilyen állíapotban a here bármikor begyulladhat s ez pillanatok alatt történik. Pl ülsz a székben s egyszer csak felfordulsz úgy fáj s akkor már késő lesz. Most hogy megnézesd az nem kerül semmibe. Ha még nem volt problémád nézesd meg s ha időben észreveszik max gyógyszert írnak rá.
2010. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha csak nagyobb volna! De nekem három van.Mondtam az orvosnak nem kellene megoperálni? Nem.És akkor mit csináljak.Kérdeztem.Dicsekedjek vele.Válaszolta.Egyébént nincs velük semmi bajom.Egy picivel nagyobb gatya kell.
2010. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
hát nemtom... én a helyedben a kisebbet levágnám :D
2010. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Hát szerintem mindenképpen nézesd meg orvossal. Az öcsém is azt vette észre, hogy az egyik kisebb mint a másik és elment vele dokihoz, ahol megálapították, hopgy ez valami visszér probléma és azért sorvad a kisebbik. Ez elég gyakori, főleg ilyen korú fiúknál. Egy rutin műtéttel helyre lehet hozni, de később maradandó károsodás is lehet belőle ha nem kezelik.
2010. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ne ijesztgessétek már. 12 éves, nézegette magát odalent, és feltűnt neki, hogy egy kicsit eltér a kettő mérete, valószínűleg nem annyira, hogy az mindenféle heregyulladásokhoz, és -sorvadáshoz vezessen.XD. Senkinek sem ugyanakkora, úgy tudom a bal kisebb a jobbnál.
2010. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem elég hogy a matek dogával ijesztegetnek ???
2010. máj. 11. 16:18
 17/17 anonim ***** válasza:
jó van már gyerek ek nekem is nagyob a jobb mint a bal és már voltam urulógusnál (persze nem ezzel) de neki nemtűnt fel ez nem is mondta
2010. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!