Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Idővel elmúlik vagy menjek...

Idővel elmúlik vagy menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Szóval tesin fociztunk és pont ott talált el a labda. Nagyon fájt, annyira hogy lejöttem a pályáról. Egész nap a suliban fájdalmaim voltak de túléltem és haza is értem. Otthon már jobb volt és nem akartam orvoshoz menni. Viszont eltelt azóta egy hét és még mindig fáj. Nem nagyon, tűrhető csak a bal herém egy kicsit duzzadt és lilás-sárgás színű. Talán a legfurább az egészben az, hogy egyáltalán nem érzek késztetést arra hogy maszturbáljak. Valakinek volt már hasonlója? Csak mert tényleg nem tudom hogy mekkora lehet a baj és fölöslegesen sem szeretnék elmenni a dokihoz.
2016. dec. 14. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ajánlatos lenne elmenni dokihoz. Az ilyen súlyos problémákkal járhat későbbiekre nézve. Hány éves vagy?
2016. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2016. dec. 14. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szólj a szüleidnek és, hogy menjetek el dokihoz. 1esvoltam. Nem akarlak megijeszteni, de jobb ha az ilyent egy orvos megnézi, főleg mivel ez egy nagyon fontos terület.
2016. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet veled?
2016. dec. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Mi lett veled? Jobban vagy? Hogyan oldódott meg a gondod? Elmúlt a baj magától, vagy dokihoz mentél?

Szerintem mindenképp menj el dokihoz. Az egészséged komoly dolog. Később visszaüthet, ha most nem vigyázol rá.

2017. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!