Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok gyúrás után el fog tűnni...

Sok gyúrás után el fog tűnni a két mellizom között a lefele mutató U alakú mélyedés?

Figyelt kérdés

Nen tudok képet linkelni róla sajnos. Szóval elég vékony vagyok még, már egy hónapja gyúrok a kezemen már látszik, a mellizmon még nem, arra eléggé keveset gyúrtam. Szóval nem tudom, hátha valaki volt már ilyen helyzetben, az biztos megérti miről beszélek. De megpróbálok képet keresni, ha találok majd linkelek.


16f


2010. máj. 2. 21:59
 1/6 anonim válasza:

Teljesen eltűnni nem fog, de az évek során, ha szorgalmasan edzel, a mellizmaid kiemelkednek, definiáltabbá válnak, és ez "szűkíti" majd az árkot. Addig is dolgozz sokat belső mellizomra is (különböző fogásszélességű fekvenyomással, fekvőtámasszal, egyenes-ferde-negatív tárogatással edzheted a melled különböző részeit.)

Sok sikert!

2010. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel az a terület csont(ezt ellenőrizheted), így "eltűnni" nem tud.
2010. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem mindenkinek van, igaz?
2010. máj. 2. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, szegycsontja mindenkinek van, akinek nem vették ki, vagy (nagyon ritka eset) nem fejlődött ki rendesen. Annak azonban a mellizom-méret csak másodlagos a folyamatos életveszélyhez képest.
2010. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress rá a googlen : tölcsérmell,tölcsérmellkas.Erre gondoltál?
2010. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Egyáltalán nem ilyen:) A csonttal semmi baj nincs, csak a mellizmom nem szép formás, és a belső része nem elég kidolgozott...Nem tudom elmagyarázni
2010. jún. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!