Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 napja gyulladt, érzékeny...

Danixl9 kérdése:

2 napja gyulladt, érzékeny fityma mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy bakteriális bélfertőzésen vagyok túl és a 2 napot töltöttem kórházban de különösen ott nem volt már semmi bajom, viszont ott elkezdett viszketni a péniszem vagyis inkább a fityma vége, ott nem láttam hogy gyulladt lenne annyira vagy bármi, de kicsit meg volt dagadva a fityma meg kicsit gyulladtnak ereztem de párszor már volt ilyen viszkető érzéssel jelentkező dolog és elmúlt magától. Most hazajöttem és eléggé ve van gyulladva a fitymám felső része, nehezebben jön hátra mint alapból és érzékeny is, fájdalmas amikor hátra húzom. Eddig bepanthen kenőccsel próbáltam kezelni, de az nem jött össze, most vettem Tetran kenőcsöt ez valószínűleg használni fog? Tanácsokat szeretnék... 18 éves fiú (holnap Karácsony orvoshoz fordulni elég nehéz, meg érthetően nem is szeretnék még amíg nem érzem feltétlen szükségesnek)

2016. dec. 23. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kamillas vizbe aztasd
2016. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a kórházba antibiotikummal kezeltek. Az antibiotikum kiirtotta a hasznos baktériumokat is a szervezetedből, az immunrendszer legyengült, és valószínű hogy egy gombás fertőzés okozza a panaszod. Kamillázhatod, és Canesten krémmel kend. Ha nem szűnne a panaszod akkor kedden irány az orvos!
2016. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm jöhetnek még!
2016. dec. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!