Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális dolog? 20/F

Ez normális dolog? 20/F

Figyelt kérdés

A mostani partneremmel eddig csak kétszer szexeltünk. Mindkétszer óvszerrel, de valahogy "fáj" nekem a behatolás. Nem tudom, hogy mi ennek az oka, de úgy érzem, mint ha összenyomnák benne a nemi szervemet, s ez i9gen kellemetlen.

Korábban eddig egy nővel volt szexuális kapcsolatom. Ott is visszatérő partnerről volt szó, de nem éreztem ilyet.

Mi ennek az oka?



Remélem fölösleges kitennem, de sajnos néhány más kérdésemmel az elmúlt napokban - valószínűleg a karácsonyi depresszió miatt - megjártam, ezért hozzátenném:


BUNKÓK KÍMÉLJENEK!!!


2016. dec. 26. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl szűk a párod?
2016. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vaginizmusról lehet szó.
2016. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Passz...
2016. dec. 26. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra tippelnék én is, hogy túl szűk, de ezen lehet segíteni. Próbálj meg vele erről a dologról beszélni, lehet, hogy direkt ráfeszít, mert (ha neki is volt korábban partnere) másnak ez jött be. Együtt keressetek megoldást!
2017. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: De mi abban a jó, ha fáj a behatolás? Ezt nem értem...
2017. jan. 3. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!