Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3-4 kis seb van a fitymámon,...

3-4 kis seb van a fitymámon, elkerülhető a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Már ezelőtt tapasztaltam egyszer hogy szex után egy két kis seb vagy repedés keletkezett a fitymámon, nem a tetején hanem kicsit lentebb. Normál állapotban minden gond nélkül hátra tudtam húzni csak merev állapotban fájt és repedt újra ki ha hátrahúztam. Egy hét után eltűnt és minden normàlis lett. Ez egy fél éve volt kb, és most valahogy újra előjött egy hete. Mit lehet csinálni? Mi ez? Köszi előre is.
2016. dec. 26. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Vizsgálat (kép) nélkül ezt nagyon nehéz megmondani...
2016. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Persze, elkerülhető, például nem mész el orvoshoz, és máris elkerülted. Az már más kérdés, hogy jó-e ez neked? Körülmetélten sokkal jobb élmény a szex, és a legtöbb nő is szereti. Csak bátorítani tudlak.
2016. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

"..és a legtöbb nő is szereti."

Hát ezt pont nem tudhatod, ahogy én sem. Eléggé megosztottak a vélemények erről, én úgy tapasztaltam, hogy jobban szeretik a bőrös virslit... :

2016. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami gomba lesz. Jó lenne, ha a partnered megvizsgáltatná magát, ha tényleg szex után jön ki neked is. Ne erőltesd!!!! Canesten krém amíg el nem múlik!!! Mert ha sok ilyen repedés lesz akkor beszűkül és tényleg csak a szike segíthet!!!!!
2016. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!