Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Lehet hogy...

Mi lehet ez? Lehet hogy hererákom van? 19F

Figyelt kérdés
A bal herém tetején a legeslegtetején pont a mellékherém előtt a herémen van egy ér szerű kitüremkedés, de sokkal rövidebb ugy kb 2-3mm hosszu és 1 mm széles és kemény meglehetősen megnéztem hogy mozog e de nem, úgy kb háromnegyed éve is éreztem már de akkor még kisebbek tünt szinte tűhegy nagyságú volt, mintha nőtt volna. 17 évesen voltam urulógusnál akkor is éreztem már valami furcsát de aztmondta nincs semmi. Szerintetek van okom az aggodalomra és nagyon kínos hogyha az anyukámmal megyek el az urulógushoz 19 éves létemre?

2016. dec. 31. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Igen, ennek utána kell járni. Mindenképpen kísérjen el valaki az urológiára. Ha nem ér rá az anyukád, kérd meg a nagymamád, vagy esetleg valamelyik tanárod, ha még tanulsz. Remélem, nem kell levágni.
2016. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha az orvos azt mondta hogy semmi, akkor nem lehet tudni.
2016. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem amikor elmentem az urológushoz akkor még nem éreztem ezt a csomót csak olyan fura érzésem volt mintha valami nem lenne rendben. utána 1 évvel kb kezdtem érezni ezt a csomót. Mindig azzal nyugtatom magam, hogy ez biztos a mellékherémnek valami kapcsolódási pontja, amilve bekapcsolódik a herémbe de a jobb herém tetején nem érzek ilyet.
2016. dec. 31. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utána kell nézni, de kb. akkora az esélyed a hererákra, mint a pár órája kérdezőnek az agydaganatra, vagyis 0-hoz konvergál.
2016. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Awh köszönöm remélem tényleg nincs semmi bajom ez megnyugtat :)
2016. dec. 31. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
De azért nézetsd meg, fő a biztonság
2016. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem herevisszèr de nezesd meg
2016. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább hereviszérnek tűnik, így leírás alapján, de azzal is fontos orvoshoz menni, mert hosszú távon komoly gondokat tud okozni.
2016. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az éberséged soha ne lankadjon! Aki keres, az talál!
2016. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj csak el anyukáddal az urológushoz! Miért lenne kínos?
2016. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!