Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segitség Lett egy apró vágás...

Segitség Lett egy apró vágás a makkomon. Mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés

Segitség Furának fog tűnni de teljesen komoly minden.

10 perce kb a takaró alatt maszturbáltam és amikor elmentem elkezdett szúrni a makkom. Pont a nyilás mellett keletkezett 1 kis apró vágás, tényleg nem nagy, kis aprócska, szerintem miközben épp csináltam, a takarót hozzácsiphettem és elég kemény huzatom van megvághatta, felsérthette picit. Előbb lemostam, de a makkom amúgy is érzékeny de nem éreztem nagyobb fájdalmat. Van itthon ilyen kék szinű folyékony fertőtlenitős szappan, érdemes lenne azzal lemosnom?Nem szeretnék orvoshoz menni ezzel, nagyon gáz. Nem fáj, csak ott van és vérzett. Most megyek lemosom mégegyszer biztos ami biztos, illetve minden pisilés után megfogom mosni, ennél többet igy magamtól nemtudtam kitalálni.Mit kéne tennem? Lehet komolyabb baj? Lehetek impotens vagy hasonló?



2017. jan. 5. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lefertőtleníted, szerintem egy apró sérüléstől nem lesz bajod! Pár nap és elmúlik!
2017. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod, figyelj oda legközelebb :D

19/f

2017. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok , már nagyon izgultam, hogy milesz igy :'D
2017. jan. 5. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Azonnal hívd az ügyeletet. Ezzel nem lehet játszani. Majd jön a doki, és ad injekciót. Jesszusom! Ugye még élsz?
2017. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elmúllott?
2017. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El, minden okés. 2 nap alatt elmúlt.
2017. jan. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!