Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem brutális pillanatragasztóv...

Nem brutális pillanatragasztóval kezelni egy sebet? :O

Figyelt kérdés
Neten azt olvastam, hogy kisebb sebeket pillanatragasztóval lehet összeforrasztani... Nekem nagyon nagy hülyeségnek tűnik, akkor sem próbálnám meg ha fizetnének érte... Mi ennek az alapja,miért lenne ez jó valaki szerint?

2016. nov. 30. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Még szerencse hogy nagy hülyeségnek tűnik.

Olvass értelmesebb oldalakat/dolgokat.

2016. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy komolyan szétnyílt nagy sebnél, vészhelyzet esetén használható a pillanatragasztó. Olyan helyzetet képzelj el pl ahol nem juthatsz orvosi ellátáshoz, mert pl 1 több napos túrán vagy olyan helyen ami nem lakott. Nem arra jó ha a konyhában egy 1 centis sebet csinálsz az ujjadra. Hanem ha olyan durva a seb amit varrni kellene. Ilyen helyzetben megelőzhető a ragasztással hogy neked kelljen összevarrni aminek szintén kockázatai vannak, és hogy baktériumok jussanak a nyitott sebbe.
2016. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem!

Ebben az a vicc, hogy pont azt írták, hogy nagyobb sebekre nem alkalmas, csak kicsikre :D

Amúgy meg azért olvastam el, mert ez a cikk a nővérek praktikái néven futott, azt hittem lesz benne értelmes trükk is :(

2016. nov. 30. 22:27
 4/5 anonim válasza:

Most hallok ilyet először.

Ki lenne az az idióta aki pillanatragasztóval akarna egy sebet összezárni?

2016. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hülyeségnek gondoltam, de nem az.


[link]



[link]

2018. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!