Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymámon található elvileg...

A fitymámon található elvileg PPP (pearly penile papules). Kezelés?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy megkérdeztem valakit (nem orvost) és azt mondta, hogy ez egy agresszívabb PPP, ami a fitymán található. Én ezt elhiszem neki. Csak egy kis részén található egyenlőre. Azt mondta, ez el tud terjedni jobban. Egyenlőre nem tervezek orvoshoz menni, mert az maceráns lenne (elmondani anyunak stb.). Mennyi idő alatt tud ez elterjedni? Amúgy nem zavar egyátalán, csak félek, hogy gond lesz. Ezt 2 hete vettem észre, és azóta nem látok terjedés nyomait. Tanácsokat elfogadok a kezelésre. 14/F

2017. jan. 5. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
PPP a makk peremén van. A fitymán fordyce pöttyök lehetnek. Nézz utána ennek! Egyik sem fertőző, szóval ha erre gondoltál, nem kell aggódnod.
2017. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!