Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti naponta hányszor szoktatok...

Ti naponta hányszor szoktatok Maszturbálni? én tegnap kezdtem el, napi szinten. Esetleg ennek lehet bármiféle káros mellék hatása? Az első pár alkalomnál nektek is előfordult, hogy éget?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha dolgozok akkor 1 ha itthon vagyok, akár 4-5-szőr is egy nap.
2017. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs káros hatása ennek a tevékenységnek. Ha jól esik, csinálni kell. :) Az égető érzés, azért lehet, mert nem biztosítasz megfelelő síkosítást.
2017. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi egy fürdés közben
2017. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Én mikor már nap szinten csináltam zavart, mert ráment napi fél-1 óra. Amikor már napi 2-szer csináltam éreztem h valamit tenni kell, azóta önmegtartóztatást csinálom, heti 1-szer verem ki, először majd meg őrültem, de 1 hónap alatt meg lehet szokni, idén pedig azt a célt tűztem ki h 2-hetente egyszer. Barátnőm amúgy odáig van, mert azóta sokkal jobb vagyok az ágyban, mióta nem maszturbálok napi szinten.
2017. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!