Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitol fajhat a herem mar...

Mitol fajhat a herem mar lassan 1,5eve?

Figyelt kérdés
Erintesre erzekeny a jobb herem, ez a fajdalom kisugarzik a lagyekom es a derekam jobb feluli reszere is. Voltam mar urologusnal semmi sem talalt.
2017. jan. 9. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Végbélrepedés?
2017. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami lesugárzó fájdalom, menj el ortopédushoz, egy röntgen feltétel alapján talán ráfogják egy csípőkopásra. Addig is kísérletezz a diclofenák tartalmú gyulladáscsökentővel (cataflam, diclofenac duo), vagy acetilszalicilsav tartalmú gyulladásgátlóval (aszpirin, kalmopirin).
2017. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem kell szégyenkezni,és el kell menni a háziorvoshoz.Ott elmondani voltál urológián,ott rendben találtak mindent.Mi lenne a következő lépés.Szakrendelésekhez vizsgálatokhoz kell beutaló,időpont is .
2017. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért írtam a végbélrepedést, mert nekem is lesugárzott.
2017. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!