Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kopasz vagy kopaszodó férfiak,...

Kopasz vagy kopaszodó férfiak, leírnátok hány évesen kezdett és hány év alatt hullott ki a hajatok?

Figyelt kérdés

Volt -e valamilyen különösebb esetleg egészségügyi oka? Hogyan viszonyultok a kopaszságotokhoz?


Használtok/használtatok -e valamilyen szert hajhullás ellen, milyen eredménnyel?



2017. jan. 9. 21:36
 1/1 osterban válasza:
17 évesen kezdtem kopaszodni, 21 évesen jött el az idő, hogy leborotváljam, azóta is így hordom. Kezdetben zavart, de mivel könnyen ment az ismerkedés, mindig szép barátnőim voltak, hamar túltettem magam rajta. Sok lánnyal úgy ismerkedtem meg, hogy odajöttek, hogy szeretnék megsimogatni a fejem. :) Amolyan védjegyemnek tekintem, ha visszanőne, akkor is így hordanám. Jelenleg 38 éves vagyok.
2017. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!