Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most akkor ez mitől van?

Most akkor ez mitől van?

Figyelt kérdés
Annó még 5 éve volt herecsavarodásom, sikeresen műtötték.(nemtudom ez számít-e valamit de leírtam :D) Na szal spontán néha elkezd fájni a bal herém és az alhasam enyhén szúr és görcsöl, túlélem tényleg kis fájdalom de elég kellemetlen. UROLÓGUSNÁL VOLTAM! megröntgenezte megvizsgálta meg minden és azt mondta h vannak cisztáim,de nem súlyos, ezért nem muszáj leműteni. Ezért én nem is csináltattam meg, de egyébként azt mondta, hogy ezek miatt nem fájhat semmim.. Nem tudom most akkor mivan orvos szerint semmi nincs ami okozhatja fájdalmat de mégis tök random előjön van h 1 hónapig nincs aztán pár napig folyamat de van h csak félórára néha-néha.

2017. jan. 13. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez az un. "Volegeny-betegseg" miatt jon elo nalad?
2017. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
reg van baratnom es semmi izgulas v feszultseg nincs mar rajtam ha egyutt vagyunk. (telorol irtam)
2017. jan. 13. 21:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!