Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Összezsugorodik a péniszem...

Összezsugorodik a péniszem kerékpározás közben a nyeregtől, nem zsibbad, de mintha nem lenne benne vér. Mi okozza?

Figyelt kérdés
Harmadik nyerget vásárolom a trekking kerékpárra, egyre szélesebbeket, javul de mégis összemegy a péniszem, nincs valami hely ahol rám szabják? Egyszerűen annyira el vagyok már keseredve, mindenkinek élmény a bringázás mégis én szenvedek.
máj. 13. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Miért okoz szenvedést az, hogy zsugorodik a péniszed? Szükséged van rá bicajozás közben? Nem hogy örülnél, hogy összehúzódik, amikor nem kell jelen lennie. Nekem is "vérf*szom" van, és őszinte leszek, baromi praktikus, hogy amikor szexelek, akkor megvan az átlagos méret, amikor meg konkrétan nem akarom használni, akkor olyan, mintha ott sem lenne.
máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Negyed óránként legalább 5 percet állva kell tekerni.Vannak egészségügyi biciklis szabályok is .
máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biciklizéskor lehet, hogy pont úgy ülsz, hogy az odavezető ér nyomás alatt van és ezért jut oda kevesebb vér. Ugye biciklin nem úgy ülsz, mint egy széken, nem a farpofákra terhelődik a súly, szóval szerintem ezért van. De ha amikor kell működik, akkor ne aggódj ezen.


Én a kényelem miatt vettem új nyerget, nem azért mert összemegy a pöcsöm...

máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gáttájékon elnyomja az ereket. Mindenképpen kell szünetet tartani bicajozás közben.
máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!