Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan gyógyulhatnék meg a...

Hogyan gyógyulhatnék meg a leghamarabb?

Figyelt kérdés

Holnap dolgozat lesz. Tünetek: levertség, izzadás, erős hasmenés, orrfolyás (átlátszó, nem savas).

22F, ha ez segít.


Ha lehet, minél hamarabb, mert meg kell írnom.



2017. jan. 16. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok sok folyadék, egyél probiotikumot, sok pihenés. Menj el orvoshoz, az talán még valami gyógyszert is tud felírni. A dolgozat idejére legalábbis tud valami hasfogót írni.
2017. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
igyal meg most, ill lefekveskor 1-1 neocitrant, v vmi hasonlo forro italt, ill reggel is( ez osszetakol egy ideig, amig megirod) . emelle forro tea, fekves, inhalalas goz folott, hasad miatt csak kimelo kajat egyel, levest, fott krumplit , kekszet, hnap meg vegyel be hasfogot.
2017. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Miért is pontoztad le a hármast?
2017. jan. 20. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeket az embereket én se értem, miért versengésnek fogják fel a válaszadást, és azokat a válaszokat, amik egyeseknek sokat segíthetnek, miért pontozzák le, de egy idő után sajnos megszokja az ember, hogy mások milyenek!

Kérdező, végül mit cselekedtél?


A lepontozott #3-as voltam.

2017. jan. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg folyadék, citromleves tea, klementin halomszámra és kalmopirin este és reggel. De nem mentem be, mert nagyon beteg voltam, csak a következő alkalommal mentem be, csütörtökön. Akkor már teljesen jól voltam. Valószínűleg azért, mert előző nap befeküdtem az enyhén forró kádba egy 10 percre és a c-vitamin bevitel. Tehát a forró kádas módszert mindenkinek ajánlom és köszönöm a kérdést. Mindenkinek ment a zöld kéz természetesen.
2017. jan. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!