Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/férfiak! Ti tudtok...

Fiúk/férfiak! Ti tudtok nyilvános helyen pisilni?

Figyelt kérdés
Tudtok nyilvános helyen pisilni? Piszoárba vagy bokorba?

2017. jan. 22. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Miért ne tudnék?
2017. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kérdezi, mert van aki pszichés alapon nem tud. Én például ha tele van egy mosdó, sorba kell állni, nem tudok, mert olyan kényszerérzetem van, hogy jönne már már is, siessek. Na ekkor nem megy. Bokorba meg nem szoktam.
2017. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Bárhol tudok vizelni, ha azt érzem hogy a húgyhólyagom tele van és pisilnem kell. Ha nincs a közelben mosdó vagy nyilvános wc akkor természetesen olyan helyet választok ahol senki nem lát.
2017. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen nem tudtam, de mostmár szerencsére megy :D

16/F

2017. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan táborban, ahol kollektív koedukált nagydolog végzés is jellemző, bármiféle paraván, takarás nélkül (gödörbe). Na jó, ez már olykor egy kicsit zavaró tud lenni olykor, számomra is.


De pisilni akár nők előtt is tudok, semmi gondom evvel.


Bár a körülöttem levő emberek személyisége zavarhat engem, de ez már nem pisilés kérdése, hanem egyáltalán bármiféle cselekvés zavaró, vagy zavartalan végzésének kérdése számomra.

2017. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

Várom a többit is!

A barátomnak van ilyen problémája,nem tud mások előtt piszoárba pisilni!

Még előttem se tud,pedig nincsenek egymás előtt tabuk!

2017. jan. 22. 18:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanács: ilyenkor a fejében kezdjen egy dalszöveget, vagy verset elmondani, és addig sem a környezetére koncentrál. Lehet abszurdnak tűnik, de nálam bevált :D

4-es voltam

2017. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2017. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tudtam, mindig is, bár egy ideig zavart, szégyellős voltam. De miután elfogadtam, hogy minden pasi ugyanígy végzi el a dolgát, és ugyanilyenje van, nincs miért szégyenkeznem tök simán csinálom bárki előtt.

Mondjuk van egy fura felfogásom: ez csak biológia, "ugyanolyan" testrész mint a kéz vagy a fej. Minek szégyelljük?

2017. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha buliban vagyok és már ittam, akkor megy bárhol, de amúgy nem tudok és nem szeretek mások előtt 17f
2017. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!