Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti hogy szoktatok zuhanyozni...

Ti hogy szoktatok zuhanyozni a nyílvános zuhanyzókban?

Figyelt kérdés

Megmossátok a makkotokat is?

Hogy mentek el a zuhanyzóig?

Nemzavar ha bámulnak?

Nemet és kort is írjatok!

Köszőnöm!



#pénisz #nyílvános zuhanyzó
2016. okt. 25. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen megszoktak nézni de nem baj :) főleg az osztálytársaim nem szoktam a makkomat megmosni
2016. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

Lábamon, törölközőben.

Nem bámulnak.

32/f

(azzal ugye tisztában vagy, hogy csak a hímeknek van makkjuk?)

2016. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok

Meztelenül megyek be a makkom megmosom meg a seggem is és nem zavar ha néznek

2016. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindent megmosok,úgy megyek el a zuhanyzóig, ahogy a többiek és nem tudom,hogy megnéznek e,nem érdekel.
2016. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmosok mindent, meztelenül, mert koleszban le kell rakni mindent elől, néha bamulnak, nem zavar, 17f
2016. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Boxer vagy törölköző,esetleg fürdőgatya van rajtam amíg a zuhanyig elmegyek,a helyszínről függően(uszodai zuhany pl)és ott veszem csak le.


A legtöbb helyen van válaszfal és csak hátulról nyitott a zuhanyzó ha valaki bámulna a segem látná maximum,meg a fallal szemben,a rózsával szemben tusolok,szóval hátulról látná csak aki nézegetni akarna.Ja és mivel nem igazán látnak persze hogy megmosom a makkon hacsak nem arról van szó hogy uszodai fürdőzés után veszek egy leöblítő jellegű zuhanyt.


Amúgy aki szégyenlősebb az is tud úgy zuhanyozni hogy maximum a fenekét lássák ha valaki nézegetni akarna mégha nem is lenne válaszfal,mert akkor is séta törölközőben a zuhanyig,ott gyorsan elkapni,zuhanyrózsával,fal felé fordulva beállni minden megoldható.

2016. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is boxerban/törülközőben/fürdőnadrágban megyek a zuhanyzóig (helytől függően) és ott kiválasztom a legtávolabbi, legeldugottabb, legsötétebb zuhanyt (ha nincs válaszfal, akkor is a legszélsőt) és ott vetkőzök le gyorsan, be a tus alá fal felé fordulva és ott gyorsan, de mindent megmosok, majd a fülkében (odáig törülközőben megyek) felöltözök. És de, nagyon zavar, ha bámulnak.

22/F

2016. okt. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Uszodában a zuhanyzóba fürdőgatyába megyek, ott veszem le a gatyát. A makkom mindig megmosom. Nem szoktak bámúlni, bár nem is érdekel nagyon, nem szorongok ilyen helyen.

26/F

2016. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én meztelenül szoktam menni, mert már megszoktam, hogy néznek. A péniszem lógva 14-16 cm, így amikor az öltözőben letolom a fecskémet, onnantól kezdve néznek. Meg szoktam. Zuhany közben van, hogy keverem, ha úgy van. De amúgy mindent megmosok :) 17/f
2016. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mióta metélt vagyok,nem szívesen.
dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!