Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon megbízható?

Vajon megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni innen, de érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek megbízható e ez az oldal?


www. kamagrashop .hu



"Nálunk csak eredeti potencianövelő készítmények vannak készleten rendszerességét egyfolytában garantáljuk. Kamagra potencianövelő eladó pénz visszafizetési garanciával a rendelés menüpontban!


Ez az eladó Kamagra potencianövelő csak külföldi patikából való, ezt számlával is tudjuk igazolni."



2017. jan. 23. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Semmi ilyet neten nem vennék .Ha én forgalmaznám ,én is ezt írnám,mert elszeretném adni a terméket .
2017. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki próbálta, azt mondta, megbízható. Más dolog, hogy óva intelek a Kamagra kipróbálásától.
2017. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért meggondolnám. Gyakorlatilag mind hamis. Találkozzam már vagy 20 féle csomagolással. Na most azt hagyjuk hogy itt illegális. De ki tudja mennyi benne a hatóanyag? Ha szerencsés vagy nincs benne és gipsztől még így nem állt a zászlód. Ha nincs akkor sok benne a hatóanyag és a mentőben útban a detox fele kapsz szurit a szívecskédbe. De nyugi nem fáj! Nem leszel magadnál.
2017. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!