Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Szóval... Múlthét csütörtökön (19.-e) volt fityma műtétem. Lezajlott, haza jöttem, fájt és minden ment rendjén. Másnap visszamentem a dokihoz, meg volt dagadva az egész makk rész. Azóta sokat kamilláztam és betadinoztam, és le is ment a duzzanat picit, nade itt jön a csattanó: tegnapról mára megint feldagadt. Mitől lehet ?

2017. jan. 25. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt sokáig a metélés után. Nem szokatlan, ha nehezen szívódik fel.
2017. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Örülj nemi! Ha így marad akkor szex közben akkora lesz a kupak mint a bakmacska feje.
2017. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi , de ez rohadtul nem segít
2017. jan. 25. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A duzzanat le fog menni, légy türelmes. A makk enyhén megnövekszik körülmetélés után, mert végre lesz helye "kiteljesedni".
2017. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igen, azért felnőttkorban ez már neccesebb kérdés, ezért teszik jól az amerikaiak, hogy születés után automatikusan metélnek. sokkal szebben forr össze, sokszor szinte nyom nélkül, mintha úgy született volna. felnőttkori metélésnél azért ez már komoly műtét, begyulladhat, sokáig húzódik a gyógyulás stb. sztem ha már egyszer lement a duzzanat, akkor fura, hogy megint visszajött, nem kéne, menj vissza a dokihoz. ha mégis vmiért befertőződött, akkor kevés a kamilla és betadine, kéne vmi antibiotikum is
2017. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!