Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki hogy viselte a pilonidalis...

Ki hogy viselte a pilonidalis cysta (dermoid cysta) műtét utáni napokat?

Figyelt kérdés

1 hete volt a mutetem. Osszevarrtak. Mivel nem bírtam a kórházat, igy műtetem után 2. Napon haza engedtek. Nekem a drain cső elég fajdalmas volt. Igy műtét utáni egy het is szinte minden nap fakdalmasan telik. A varratok eleg csunyak, van ahol mar elszaladt, folyamatosan feszitest érzek a varrat körül, mintha ki akarna szakadni, és véres, gennyes valadekozas is van rendesen. Nekem a mutoorvosom azt mondta, hogy ez normális. De ugy erzem mintha ez igy sose akarna begyogyulni. Nem szabad kiaztatni a varratot azt mondta, viszont valahogy le kellene mosnom róla a gennyes raszaradt valadekot, ami csak egy folyó vízzel nem igazán megy. Ki hogy oldotta meg? Higy tisztitottatok? Mit csinaltatok a huzodasok ellen? Mert ugy tudom bekenni sem szabad semmivel.

Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 26. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi a 4 évvel későbbi választ. Tehát nekem kb akkor volt, amikor kiírtad a kérdést a műtétem, csak most kiújult sajnos.

Gerincérzéstelenítéssel műtöttek, ami miatt a veséim nem indultak be, ezért katéterezni kellett. Borzalmas volt.

2021. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is valószínű ilyen műtéten kell átesnem, esetleg ha itt vagy/vagytok még meg tudnátok osztani a tapasztalaitokat?
2022. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes, megműtöttek? Mik a tapasztalataid?
2022. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Még nem, viszont még mindig meg szeretném műttetni
2022. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mutesd meg minnel hamarabb nekem julius vegen alakult ki november 6an mutottek eppen most is itt ulok a sebeszeten mert lehet februar vegen megint meg kell muteni mert az elso mutet ota ugyan ugy jon a valadek
jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Én is ettől tartok, hogy ha egyszer "megpiszkálják", akkor mindig probléma lesz vele. Így meg időnként kitisztítják és utána nincs vele gondom.
jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!